Usługi ogrodniczeKontakt: inż. arch. kraj. Piotr Moliński, tel. 664 992 003, www.ogrodypetrusa.pl

Pragniesz mieć wspaniały ogród? Chcesz aby Twoje rabaty, donice z kwiatami lub balkon były jeszcze piękniejsze?
Zajmujemy się projektowaniem, wykonywaniem i pielęgnacją ogrodów oraz przestrzeni zielonych. Interesujemy się roślinami od 16 lat, więc wykonywane projekty są dokładnie przemyślane i poparte sporym ogrodniczym doświadczeniem. Ogród to nasza pasja i miłość.
Specjalizujemy się również w tworzeniu ogrodów i przestrzeni publicznych z wykorzystaniem traw ozdobnych. Mamy wiele innowacyjnych, świeżych pomysłów, tak by zieleń stawała się arcydziełem. By otoczenie, w którym żyjesz, było cząstką Twego życia.
Działamy z własnym sprzętem ogrodniczym. Spotkaj się z Nami, napisz do Nas, a będziesz miał satysfakcję, że oddałeś ogród w ręce profesjonalistów. Do zobaczenia w Twoim ogrodzie.

Projektowanie, Zakładanie, Nawadnianie Ogrodów
www.ogrodomania.com.pl

Firma ogrodnicza OGRODOMANIA świadczy kompleksowe usługi z zakresu proejktowania, zakładania oraz nawadniania ogrodów oraz terenów zielonych. Głównym celem firmy jest tworzenie nowoczesnych, niebanalnych i funkcjonalnych założeń, od etapu projektu, aż po efekt końcowy. Udaję się to dzięki wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu i sprawnej organizacji pracy. Dużą uwagę przykładamy do jakości i terminowości realizacji, a wszystko po to aby urzeczywistnić Państwa marzenia o własnej oazie zieleni.

Aby zgłosić firmę usługową do opisania
na naszej stronie, prosze wypełnić formularz