Szpadle Fiskars

Szpadle Fiskars to narzędzia ogrodnicze bardzo często poszukiwane przez posiadaczy ogrodów. Charakteryzują się wysoką jakością wykonania, trwałością, zapewniają wygodną i efektywną pracę w ogrodzie. Niestety nie należą do najtańszych. Czy zatem naprawdę ich jakość rekompensuje wyższą cenę? Oto dostępne na rynku szpadle Fiskars - zobacz co je wyróżnia i który rodzaj szpadla warto wybrać!

szpadle Fiskars
Szpadle Fiskars zapewniają wygodną pracę w ogrodzie

W bogatej ofercie narzędzi ogrodniczych Fiskars szczególne miejsce zajmują szpadle. Zaprojektowane z myślą o różnorodnych warunkach pracy i potrzebach każdego użytkownika, szpadle Fiskars charakteryzują się ergonomią, wysoką jakością wykonania oraz funkcjonalnością. Warto wybrać szpadel dostosowany do indywidualnych wymagań:

Szpadle Fiskars ergo
- charakteryzuje je wygięty pod kątem 26° trzonek, który gwarantuje naturalną pozycję ciała podczas pracy. Dzięki temu nawet długotrwałe wykonywanie jednej czynności nie powoduje zmęczenia. Kąt nachylenia uchwytu 17° wspomaga naturalny ruch dłoni.

Szpadle Fiskars teleskopowe
- umożliwiają pracę osobom o różnym wzroście. Regulowana długość trzonka od 1050 do 1250 mm oraz kąt jego nachylenia 13° pozwala zachować prawidłową postawę ciała, bez nadwyrężania mieśni. Szpadle teleskopowe zostały wyróżnione prestiżową nagrodą Red Dot Design Award.

Szpadle Fiskars aluminiowe
- to najlżejsze na rynku narzędzia, których konstrukcja gwarantuje ergonomiczną i komfortową pracę. Pewny chwyt i wygodę użytkowania zapewnia pokrycie trzonka powłoką PCV.

Głowice w/w szpadli Fiskars wykonano z wysokiej jakości hartowanej stali, zaś trzonki z wysokogatunkowej stali i aluminium.

Każdy z modeli szpadli Fiskars występuje w dwóch rodzajach. Ostra głowica ułatwia sadzenie roślin i pracę w ciężkich glebach, a prosta głowica doskonale sprawdza się podczas codziennych prac ogrodowych.

Przeczytaj również:

Narzędzia do uprawy glebyNarzędzia do uprawy gleby
Prace związane z uprawą gleby należą do najważniejszych i zarazem najbardziej pracochłonnych prac w ogrodzie. Niby sprawa jest prosta. Przecież łopatę do przekopania gleby w ogrodzie każdy z nas ma. A jednak może się okazać, że jeżeli zastosujemy więcej, odpowiednio dobranych do naszych potrzeb narzędzi, uprawa gleby i wiele innych prac w ogrodzie mogą okazać się znacznie łatwiejsze. Więcej...

Grabie ogrodowe FiskarsGrabie ogrodowe Fiskars - jakie do trawy, liści i innych prac
Wiosna to pora porządków i czas, w którym ogród budzi się do życia po długim zimowym śnie. Gdy tylko stopnieje śnieg i odsłoni zeszłoroczne liście, zabieramy się do pracy w ogrodzie. Pierwszym narzędziem, które przyda nam się w jego pielęgnacji będą grabie. Aby sezonowe sprzątanie liści, gałęzi i suchej trawy należało do jednych z przyjemniejszych zajęć tej wiosny, fińska marka Fiskars proponuje nam zestaw grabi In-Lock. Więcej...

Mini narzędzia ogrodnicze - do sadzenia, usuwania chwastów i spulchniania glebyMini narzędzia ogrodnicze - do sadzenia, usuwania chwastów i spulchniania gleby
Do wygodnej pielęgnacji niewielkich roślin rabatowych warto mieć poręczne narzędzia, które dotrą w każdy zakamarek pomiędzy roślinami i pozwolą bezpiecznie spulchnić lub wygrabić glebę, usunąć chwasty czy dosadzić nowe rośliny. Poznaj sprytnych pomocników w pielęgnacji rabat i kwietników. Więcej...

Artykuł nadesłany przez Profundo PR.